BIO

O mnie

  1. Edytor kodu:  Visual Studio Code
  2. Przeglądarka:  Safari
Bartosz Sudół

Freelancer

Jestem niezależnym projektantem stron internetowych z siedzibą we Wrocławiu, oferującym szeroką gamę rozwiązań w zakresie projektowania i rozwoju stron internetowych dla lokalnych firm i samozatrudnionych profesjonalistów, w tym strony informacyjne, promocyjne i eCommerce. Niezależnie od tego, czy szukasz zupełnie nowej, czy chcesz dalej rozwijać istniejącą stronę internetową, z przyjemnością pomogę Ci osiągnąć Twój cel.

"Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje niższe ceny. Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować klientowi lepszą jakość.”
Jak to robię

Od tworzenia marki po rozwój stron internetowych poprzez marketing i wsparcie.

Podsumowując, niezależny projektant stron internetowych to osoba, która tworzy strony internetowe dla firm, bez kosztów ogólnych i kosztów dużej agencji. Pracujesz ze mną bezpośrednio, od początku do końca.

Wszystkie moje strony internetowe są zaprojektowane tak, aby były nie tylko atrakcyjne, ale także zapewniały, że głównym celem witryny jest zapewnienie klientom szybkiego i łatwego dostępu do nich i korzystania z nich – niezależnie od tego, czy dokonujesz zakupu, generujesz zapytanie, czy po prostu zapewniasz jasne i zwięzłe informacje.

Moje dokładne i kompleksowe podejście sprawia, że już na pierwszym etapie projektowania gwarantuję, że Twoja strona będzie maksymalnie przyjazna wyszukiwarkom (onsite SEO).

Ostatecznym celem jest zawsze stworzenie najwyższej jakości wykończenia i funkcjonalności, które przekroczą Twoje oczekiwania.

Wreszcie, bardzo ważne, aby pamiętać – nie zlecam żadnego z moich projektów internetowych, jak robi to wielu innych projektantów stron internetowych/programistów. Osobiście dbam o każdy element procesu projektowania i budowy, dbając o to, aby udoskonalenie Twojej nowej strony internetowej było jak najbardziej bezstresowe.
Brzmi dobrze? Porozmawiajmy!

Moi klienci

Oto lista niektórych z nich: